Jak oswoić lęki i odnaleźć wewnętrzny spokój? Zapraszamy na spotkanie autorskie…

Podziel się

JAK OSWOIĆ LEKI I ODNALEŻĆ WEWNĘTRZNY SPOKÓJ? ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE AUTORSKIE Z PISARZEM IRENEUSZEM GRALIKIEM Podczas wydarzenia podyskutujemy z autorem "Inspirujących Myśli-Kluczy do Siebie" o ważnych sprawach, których dotyka w swoich książkach, m.in. o: - współczesnych lękach i sposobach na ich oswojenie, - odnalezieniu spokoju w czasach zagrożenia, - budowaniu relacji w podzielonym świecie. Zapraszamy na chwilę zatrzymania w jesienny poniedziałek, 29 listopada o godzinie 15:00. Spotkanie odbędzie się w WWSH przy ul. Smulikowskiego 6/8. Wstęp bezpłatny i rekomendowany! Na miejscu - możliwość zakupu inspirujących książek.

Wykładowców oraz studentów Warszawskiej Uczelni Ekonomicznej i Warszawskiej Wyższej Szkoły Biznesu zapraszamy w poniedziałek, 29 listopada, o godzinie 15.00 na spotkanie z Ireneuszem Gralikiem do Czytelni WUE.

Podczas wydarzenia będziemy dyskutować o ważnych sprawach, których autor dotyka w swoich książkach, m.in. o współczesnych lękach i sposobach na ich oswajanie, odnalezieniu spokoju w czasach zagrożenia, budowaniu relacji w dzisiejszym świecie.

Ireneusz Gralik jest autorem opowiadań i powieści, inspiratorem rozwoju osobistego. Napisał m.in. Inspirujące myśli. Klucze do siebie, Inspirujące opowiadania, Słuchajcie siebie, Jabłka i kwiaty oraz powieść Bracia. Wieloletni ekspert w zakresie budowania i utrzymywania długoterminowych relacji z ludźmi. Zawsze optymista. Namawia do pilnowania własnych myśli i nieunikania rozmów, zwłaszcza tych, które wydają się „trudne”. Jest zdania, że każda rozmowa rozwija, trudniejsza jeszcze bardziej. Jego motto brzmi: „W zdrowym ciele zdrowa myśl”. Przyszedł czas na ODWAGĘ!


Podziel się