Przejdź do treści

Z dniem 1 października 2023 r. Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. B. Prusa zmieniła nazwę na Warszawską Uczelnię Ekonomiczną.

O uczelni
 

Rekrutacja trwa!

O uczelni
 

Rekrutacja trwa!

Warszawska Uczelnia Ekonomiczna jest uczelnią niepubliczną, która swoją działalność edukacyjną prowadzi już ponad 20 lat.

WUE, założona w 2002 roku jako Warszawska Wyższa Uczelnia Humanistyczna im. B. Prusa, już od pierwszych lat istnienia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony studentów. Szeroka gama interesujących i praktycznych kierunków studiów, doświadczona kadra wykładowcza oraz dopasowany do potrzeb współczesnego rynku pracy program zajęć sprawiają, że absolwenci zyskują gruntowne przygotowanie do wybranego przez siebie zawodu.

Kandydaci na studia mogą wybierać spośród licznych specjalności z zakresu: dziennikarstwa, psychologii pedagogiki czy najnowszego z naszych kierunków – ekonomii. Dzięki temu każdy student będzie mógł wybrać najbardziej interesującą go specjalność i zdobyć niezbędne wykształcenie oraz doświadczenie. Nasza uczelnia nieustannie rozszerza swoją ofertę, aby zapewnić studentom jak najwięcej kierunków studiów w Warszawie. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym każdy student będzie mógł uczyć się i rozwijać swoje pasje w bezpiecznym środowisku, z pomocą doświadczonych wykładowców.

dziewczyna stoi w bibliotece z otwartą książką w ręku

Uczelnia realizuje nowoczesny program nauczania, zorientowany na praktyczne przygotowanie absolwentów do wykonywania pracy w zawodzie, zarówno w kraju, jak i zagranicą. W dzisiejszych czasach istotna jest wszechstronność i elastyczność w podejściu do wykonywanej pracy – dlatego też na WUE wciąż dostosowuje się ofertę dydaktyczną i metodykę nauczania do potrzeb rynku, dbając jednocześnie o komfort pracy i nauki.

Statut WUE

Rekrutacja trwa

Zapisz się na studia!