Przejdź do treści

Z dniem 1 października 2023 r. Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. B. Prusa zmieniła nazwę na Warszawską Uczelnię Ekonomiczną.

Dlaczego
Warszawska Uczelnia Ekonomiczna?

Rekrutacja trwa!

Dlaczego
Warszawska Uczelnia Ekonomiczna?

Rekrutacja trwa!

ZAJĘCIA W MAŁYCH GRUPACH

Małe grupy zapewniają indywidualne podejście wykładowców do każdego studenta, każdy uczestnik otrzymuje spersonalizowaną konsultację.

PROFESJONALNA KADRA

Do prowadzenia zajęć zaprosiliśmy doświadczonych praktyków.  Kadra dydaktyczna to przede wszystkim ludzie z pasją, wybitni specjaliści, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem ze studentami.

DOGODNA LOKALIZACJA

Siedziba uczelni znajdują się w ścisłym centrum, dojedziesz do nas metrem lub autobusem.

POMOC MATERIALNA

My płacimy, Ty studiujesz! Bogaty system stypendialny. Nasi studenci otrzymują nawet po 1 500 zł miesięcznie!

KSZTAŁCIMY PRAKTYCZNIE

W ramach specjalności dziennikarskiej stawiamy przede wszystkim na praktykę. Oferujemy bogaty program zajęć warsztatowych, prowadzonych przez fachowców z różnych branż medialnych. Tajników zawodowych uczymy w profesjonalnych studiach: ATM Studio, Polskie Radio S.A., studia fotograficzne.

PRZYJAZNA UCZELNIA

W WUE studiują otwarci, kreatywni młodzi ludzie. Nie tylko uczą się razem, organizują różne eventy, razem podróżują i bawią się. Byliśmy w Pradze, Strasburgu, w Norymbergii i Paryżu.

JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA

Jakość kształcenia potwierdzona pozytywną oceną Polskiej Komisji Akredytacyjnej – uczelnia była wizytowana trzykrotnie, w latach 2006, 2009, 2015.

MAMY SPECJALISTYCZNE DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie w kształceniu – nauczamy od 2002 roku. Umiejętności jakie zdobędziesz w WUE wykorzystasz w wielu zawodach, na różnych stanowiskach.

Inne kierunki i specjalności

Jeśli interesują Cię inne nasze kierunki i specjalności – sprawdź:

Rekrutacja trwa

Zapisz się na studia!