Kot w butach nie żyje!

Podziel się

Cały świat obiegła dziś informacja o śmierci Kota w butach, ulubieńca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Bohater zginął dnia 27.01.2021 około godziny 17 w pojedynku podczas skoku mającego na celu porwanie mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.

Kot w butach znany jest jako postać o dwóch twarzach: z jednej strony przeuroczy zwierzak z „maślanymi” oczami, a z drugiej mistrz szpady w kapeluszu. Z początku był zwykłym kotem, który łowił myszy, ale gdy stał się własnością najmłodszego syna młynarza, ujawnił swoje magiczne umiejętności. Kot w butach to postać, której nie da się zapomnieć, przyciągająca uwagę swoim wyglądem, głosem i osobowością. Znany jest również jako wierny przyjaciel Shreka, któremu wielokrotnie pomagał, wykazując się niezwykłą odwagą i sprytem.

Wszystkie kontynenty przeżywają żałobę po śmierci Kota. Na portalach internetowych ukazują się podziękowania od przyjaciół bohatera za wszelkie jego dokonania. Wiele osób twierdzi, że Kot w butach zmarł już 6 razy, dlatego wszyscy mają nadzieję na jego kolejny i ostatni już powrót do świata żywych. Pogrzeb odbędzie się 30.01.2021 o godzinie 10.30 w młynie, w którym Kot się wychował.

 

Aleksandra Krupa


Podziel się