Roszpunka nie żyje. Szokujące fakty dotyczące nieoczekiwanej śmierci głównej bohaterki filmu Zaplątani

Podziel się

W dniu 3 grudnia br. świat obiegła tragiczna wiadomość. Około godziny 9:15 bohaterka filmu Zaplątani została znaleziona martwa w swojej wieży przez Juliana, lokalnego rzezimieszka. Z przekazanych przez mężczyznę informacji wynika, że śledził poczynania wybitnej aktorki w mediach społecznościowych, a jego niepokój wzbudził fakt, że w ciągu ostatniej doby nie udało mu się z nią skontaktować. Nieoficjalnie mówi się, że Roszpunka popełniła samobójstwo: powiesiła się na puklu swoich długich złotych włosów. Jako powód podaje się nieobecność księcia z bajki, który miał ją uwolnić z wieży. Po długich latach oczekiwania, zdruzgotana brakiem nadziei na pełnię szczęścia, miała podjąć radykalną decyzję, aby zaznać szerzej pojmowanej wolności.

Roszpunka znana była przede wszystkim ze swoich wybitnych kreacji aktorskich, które gromadziły tłumy przed ekranami komputerów, telewizorów i telefonów. Udzielała się także aktywnie w mediach społecznościowych jako autorytet świata mody i urody, specjalistka w zakresie pielęgnacji włosów. Zachwycała publiczność osiągnięciami w dziedzinie sztuk pięknych i śpiewu, jak również skutecznymi działaniami na rzecz ochrony zwierząt. Pozostanie w sercach wszystkich, którzy kochali film Zaplątani.

Pogrzeb bohaterki odbędzie się pod wieżą w dniu 4 grudnia o godzinie 15:00. Bohaterkę z bólem żegnają bliscy oraz fani, prosząc o modlitwę i przekazywanie w imieniu Roszpunki datków na rzecz fundacji pomagającej koniom Horse 4 Help.

 

Paulina Legut


Podziel się